Trainingen senioren

team dag tijd veld trainers
selectie dinsdag vanaf 19.30 uur C Eric Frankfort
donderdag vanaf 19.30 uur C Eric Frankfort Edwin Baltus
3de donderdag vanaf 19.30 uur D Benno Wittebrood Zie Website
veteranen woensdag vanaf 19.30 uur D Zie Website
junioren A1 woensdag vanaf 19.30 uur C1 / C2 Edwin Baltus
vrijdag vanaf 19.00 uur C3 / C4 Edwin Baltus
junioren B1 maandag vanaf 19.30 uur G Gerard Apeldoorn
woensdag vanaf 19.30 uur C3 / C4 Zie Website
junioren C1 dinsdag 18.30 tot 19.30 uur C3 / C4 Marco Tervoort
donderdag 18.30 tot 19.30 uur C3 / C4
junioren C2 dinsdag 18.30 tot 19.30 uur G Arnoud Duine
donderdag 18.30 tot 19.30 uur G
pupillen D1 maandag 18.30 tot 19.30 uur C3+C4 Marco Tervoort
woensdag 18.30 tot 19.30 uur C3+C4
pupillen E1 dinsdag 18.30 tot 19.30 uur G Robert Brasser
donderdag 18.30 tot 19.30 uur C2
pupillen E2 dinsdag 17.00 tot 18.00 uur C2 Claus Tervoort Ralf Mannie
donderdag 17.00 tot 18.00 uur C2 Mark Tervoort
pupillen E3 maandag 18.30 tot 19.30 uur C1 Rob Verhoogt Tieme Walta
woensdag 18.30 tot 19.30 uur C1 Wilco Diemeer Arnold Zwart
pupillen F1 dinsdag 18.30 tot 19.30 uur C1 Mark Baltus Rob Aelbers
donderdag 18.30 tot 19.30 uur C1 Steef Liefting Gerco Tervoort John Scheerman
pupillen F2 dinsdag 18.30 tot 19.30 uur C2 Bert Veerkamp Bert Schuit
pupillen MF3 dinsdag 18.30 tot 19.30 uur arena Ad Tervoort Cor Baltus Kees Oostermeijer
MP1 donderdag 17.00 tot 18.00 uur arena Jozua vd Ploeg Jarno vd Velden
Meiden A1 woensdag 19.30 tot 20.30 uur G Zie Website website
Meiden C1 dinsdag vanaf 19.30 uur G Zie Website website
donderdag vanaf 19.30 uur G Zie Website website
Meiden D1 woensdag 18.30 tot 19.30 uur G Zie Website website
Keepers C t/m
E
dinsdag 18.30 tot 19.30 uur D Gijs Weijers Jim Zentveld
Keepers
A/B/Selectie
donderdag 19.30 tot 20.30 uur C Benno Wittebrood

 

 

Veldindeling
Dag Tijd C1 + C2 C3+C4 D Arena G
Maandag Voor 18.30
18.30-19.30 E3 D1 C2
19.30-21.00 B1
Dinsdag Voor 18.30 E2
18.30-19.30 F1 en F2 C1 keepers MF3 E1
19.30-21.00 selectie selectie MC1
Woensdag Voor 18.30
18.30-19.30 E3 D1 MD1
19.30-21.00 A1 B1 veteranen MA1
Donderdag Voor 18.30 E2 MP1
18.30-19.30 E1 en F2 C1 C2
19.30-21.00 selectie keepers 3de MC1
Vrijdag Voor 18.30
18.30-19.30
19.30-21.00 A1