Trainingstijden en informatie per team

De zomer zit er weer op en we mogen weer!

Meer informatie per team vind je ook op onze miniwebsite voor op je mobiel of ipad

De trainingen zijn als volgt ingedeeld:

 

Team   dag   tijd   veld   trainers  
selektie        dinsdag   vanaf 19.45 uur   C   Jos Karel  
                   donderdag   vanaf 19,45 uur   C   Jos Karel    
                   
3de team   donderdag   vanaf 19.45 uur   G   Rob Koning  
veteranen   woensdag   vanaf 19.45 uur   C3-C4   Gerard Apeldoorn  
Keepers S   dinsdag   vanaf 19.45 uur   D   Jaap Weyers  
   JO-18   maandag   19.45 tot 21.00 uur   C1 + C2   Ed Baltus en Dennis D  
    woensdag   19.45 tot 21.00 uur   C1 + C2   Ed Baltus en Dennis D  
   JO-16-1   maandag   18.30 tot 19.45 uur   C   Bert Zwart + Claus Tervoort  
    woensdag   18.30 tot 19.45 uur   C   Bert Zwart + Jan Dekker   
   JO-16-2   maandag   18.30 tot 19.45 uur   C   Bert Zwart + Claus Tervoort  
    woensdag   18.30 tot 19.45 uur   C   Bert Zwart + Jan Dekker  
   JO-15   maandag   17.00 tot 18.30 uur   C1 + C2   Rob Aelbers Mark Baltus  
    woensdag   17.00 tot 18.30 uur   C1 + C2   Rob Aelbers Mark Baltus  
   JO-13 B maandag   18.30 tot 19.45 uur   G   Gerard Apeldoorn Robert vd Bosch  
    woensdag   17.00 tot 18.30 uur   C3 + C4   Jarno v/d Velden Marco Meijer  
   JO-11 B dinsdag   16.00 tot 17.00 uur   C3 + C4   Michel Liefting  
    donderdag   17.00 tot 18.30 uur   C3 + C4   Nico Huiberts Linda Dekker  
   JO-10 R dinsdag   17.00 tot 18.00 uur   C1 + C2   Sjaak en Frank Boendemaker en  
    donderdag   17.00 tot 18.00 uur   C1 + C2   Ed Tromp  
   JO-9 R dinsdag   18.30 tot 19.45 uur   C1 + C2   Bas v Schagen Jeroen Weyers   
    donderdag   18.30 tot 19.45 uur   C3 + C4   Bas v Schagen Jeroen Weyers   
  JO-7 R dinsdag   17.15 tot 18.15 uur   Arena   Bob de Boer en Ben van Woezik  
keepers JO   woensdag   18.30 tot 19.45 uur   D   Mark Baltus Benno Wittebrood  
keepers MO   dinsdag   18.30 tot 19.45 uur   D   Kees Hoek  
   MO-17   dinsdag   18.45 tot 20.30 uur   G   Kees Oostermeyer/Ad Tervoort  
   MO-15  B maandag   17.15 tot 18.30 uur   C3 + C4    Ed Mark en Gerco Tervoort/Robert Swart  
    woensdag   18.30 tot 19.45 uur   G   Ed Mark en Gerco Tervoort/Robert Swart  
   MO-13  B dinsdag   18.30 tot 19.45 uur   C3 + C4    Cor Baltus/Roos Tervoort  
    donderdag   18.30 tot 19.45 uur   C1 + C2   Cor Baltus/Roos Tervoort  
   MO-11 R maandag   18.30 tot 19.45 uur   D   Pattrick Put/Roel Valkering/Ben Castricum/Jon Houtenbos  
   MO-9 R dinsdag   18.30 tot 19.45 uur   G   John Valkering/Nico Huiberts/Jan Dekker  
                   
B/R is blauwe of rode trainingsballen gebruiken          

Geschreven door: | Categorie: Nieuws.