• Adelbert MP2 VE Zaterdag gemengd

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 jan. 08:30Vitesse 22 JO8-2 - Adelbert st JO8-1Sportpark De Puikman
    25 jan. 09:00ST VV Egmond JO14-3 - Blokkers de JO14-3Sportpark Hogedijk
    25 jan. 10:00Adelbert st JO9-1 - Meervogels 31 JO9-1Sportpark De Kwekerij
    25 jan. 10:00Adelbert St/Zeevogels MO11-1 - Foresters (de) MO11-1Sportpark De Kwekerij
    25 jan. 10:30ST VV Egmond JO13-2 - ODIN 59 JO13-3Sportpark Hogedijk
    25 jan. 10:30Koedijk JO11-1 - Adelbert st JO11-1Sportpark De Weijdt
    25 jan. 10:45Limmen MO11-1 - Adelbert st MO11-2Sportpark Dampegheest
    25 jan. 11:00ST VV Egmond JO14-1 - KFC JO14-1Sportpark Egmondia
    25 jan. 11:30Fortuna Wormerveer sv 3 - Adelbert st 3Sportpark Fortuna Wormerveer
    25 jan. 11:30Kolping Boys JO13-3 - ST VV Egmond JO13-1Sportpark De Nollen
    25 jan. 12:00Adelbert st JO17-1 - VIOS-W JO17-2Sportpark De Kwekerij
    25 jan. 12:00Adelbert st JO19-1 - Blokkers de JO19-1Sportpark De Kwekerij
    25 jan. 12:00Nieuw Sloten sv JO16-1 - Adelbert st JO16-1Sportpark Sloten
    25 jan. 12:30KSV MO15-1 - Adelbert st MO15-1Sportpark De Kruising
    25 jan. 14:30Adelbert st VR1 - DEVO'58 VR1Sportpark De Kwekerij
    25 jan. 14:30Schagen United 1 - Adelbert st 1Sportpark Groenoord
    1 feb. 08:30Foresters (de) JO9-2 - Adelbert st JO9-1Sportpark Het Vennewater
    1 feb. 09:00ST VV Egmond JO13-2 - ADO '20 JO13-3Sportpark Hogedijk
    1 feb. 09:00HSV JO13-2 - ST VV Egmond JO13-1Sportpark Maalwater
    1 feb. 09:00Castricum FC JO12-1 - Adelbert st JO12-1Sportpark Noord End
    1 feb. 10:00Overbos sv. JO14-1 - ST VV Egmond JO14-1Sportpark Overbos
    1 feb. 10:15De Wherevogels JO16-1 - Adelbert st JO16-1Sportpark Westerweg
    1 feb. 10:30Adelbert st JO8-1 - HSV JO8-1Sportpark De Kwekerij
    1 feb. 10:30Adelbert St/Zeevogels MO11-1 - Vitesse 22 MO11-1Sportpark De Kwekerij
    1 feb. 10:45Reiger Boys JO11-5 - Adelbert st JO11-1Sportpark De Wending
    1 feb. 12:00Adelbert st JO19-1 - Texel 94 JO19-1Sportpark De Kwekerij
    1 feb. 12:45Limmen JO17-3 - Adelbert st JO17-1Sportpark Dampegheest
    1 feb. 12:45KFC JO14-2 - ST VV Egmond JO14-2Sportpark De Koog
    1 feb. 12:45ZOB MO11-1 - Adelbert st MO11-2Sportpark Zuidooster
    1 feb. 13:00ST VV Egmond JO14-3 - Dirkshorn JO14-1Sportpark Hogedijk
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    Geen informatie

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd